1

15-05-2018 w naszej hodowli na świat przyszły szczenięta 5 suczek i jeden piesek o umaszczeniu tricolor i śniade.
Matka szczeniąt: Ch.Pl.ANDROMA XOTIC EBONY QUEEN

HD-A
ED 0/0
MDR1 +/+ PO RODZICACH
DM N/N PO RODZICACH
CEA carrier- genetyczne Labloklin

Ojciec: InCh.Mł.Zw.Św. WINSTON Magiczny Szkot fci

CEA-carrier (genetyczne )
PRA-N/N Non-affected (genetyczne)
DM-N/N (genetyczne)
MDR1-/-
HD-A
https://www.facebook.com/gabriela.grubba.5/media_set…
We are happy to inform You that 15-05-2018 in our kennel – Magiczny Szkot FCI – our wonderful Baya gave birth to 6 beautiful tricolor and sable puppies – five bitches and one male.
Mother of puppies: Polish Champion ANDROMA XOTIC EBONY QUEEN FCI
HD-A
ED 0/0
MDR1 + / + by parentage
DM N / N by parentage
CEA carrier- (genetically tested – Labloklin)

Father; Inch., World Junior Winner WINSTON Magiczny Szkot FCI
CEA-carrier (genetically tested)
PRA-N / N Non-affected (genetically tested)
DM-N / N (genetically tested)
MDR1 – / -(genetically tested)
HD-A

         

    

 

1

Carina Magiczny Szkot fci

 

CARINA Magiczny Szkot FCI

ur.: 21-03-2017
ojciec: Ch.Pl.Uran Magiczny Szkot
matka: Mł .Ch.Pl.Ch.Pl. Latoya Dance Wir Coll

Wystawy:
1. Chojnice 2016-07-31 krajowa
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Piotr Król /PL/
Zwycięzca Best in Show Młodszych Szczeniąt
2. Golub – Dobrzyń 2016-08-14 krajowa
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Joanna Adamowska
3.  Wawrzykowizna oddz. Łódź 2016-09-17 klubowa pasterskich niepolskich
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Petra Marova /CZ/
Zwycięzca Klubu Młodszych Szczeniąt
4. Słupsk 2016-10-02 krajowa
klasa szczeniąt; ocena wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie;; sędzia: Wiesława Misterka – Kluska /PL/
Best in Show Puppy V2; sędzia: Anna Redlicka /PL/
5. Poznań 2016-10-30 międzynarodowa
klasa szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie; sędzia: Jeff Luscott /GB/
6. Gdańsk oddz. Gdynia 2017-01-08 krajowa
klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Iwona Przeworska /PL/
Best in Show Junior V3; Best of Group V2
7. Choceń oddz. Włocławek 2017-03-19 krajowa
klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Grzegorz Robak /PL/
Best of Group V4
8. Grudziądz 2017-04-29 krajowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOS; sędzia: Katarzyna Firzdon /PL/
9. Łódź 2017-05-13 międzynarodowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; sędzia: Maija Heinila /NO/
10. Łódź 2017-05-14 klubowa pasterskich niepolskich
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; sędzia: Jeff Luscott /GB/
Best in Show Junior V2
11. Ustka 2017-05-20 krajowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Jadwiga Nicewicz /PL/
Best of Junior V1; Best of Group V1; Best in Show V1
12. Kołobrzeg oddz. Koszalin 2017-06-25
klasa pośrednia; ocena doskonała; V2

1

2017 rok, miot F-

29 maja 2017 roku powitaliśmy w naszej hodowli miot ze skojarzenia:

ojciec:  Ch. PL. Urok Zbiczuj fci 

oraz

matka: Ch. PL, Zw. Klubu, Zw. PL. Arshia Mgiczny Szkot

urodziło się: 6 suczek oraz 2 pieski

miesięczne szczenięta:

tygodniowe szczenięta:

1

2017 rok, miot E-

27 maja 2017 roku powitaliśmy w naszej hodowli miot ze skojarzenia:

ojciec:  THORGAL THE BLACK HANDSOME Magiczny Szkot fci

oraz

matka: Mł. Ch. Ch. Pl. Unga Magiczny Szkot

urodziły się: 4 suczki (1 śniada, 3 tricolor) oraz 3 pieski (1 śniady, 2 tricolor)

miesięczne szczenięta:

dwutygodniowe szczenięta:

1

poprzednie mioty

Z prawdziwą dumą prezentujemy Państwu nasze poprzednie mioty

Każdy szczeniak wychodzący z naszej hodowli pozostaje w naszych sercach i ma stałe miejsce w naszej Magicznej Rodzinie.

Zachęcamy do oglądania!

1

Odessa Princess Gold Magiczny Szkot

ODESSA PRINCESS GOLD Magiczny Szkot FCI
Mł.Ch.Pl.CH.Pl. 

Najlepsze Szczenie  x 1
Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior x 2
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie x 9
CWC/CAC x 11
Best off Breed x 7 
CACIB x 2
R.CACIB x2
Best off Group x 3
w rankingu wystawowym 2011 II najlepsza suka w Polsce

Data ur.: 28.10.2009r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A-wolna 

Wystawy:

  1. międzynarodowa – Leszno ’10r.-klasa szczeniąt; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1; Najlepsze Szczenię w Rasie;
  2. krajowa – Włocławek ’10r.-klasa młodzieży; sędzia J. Niciewicz (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB;
  3. międzynarodowa – Wrocław ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł;
  4. krajowa – Miastko ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Ziółkowska /PL/; ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB; Best Junior 3 lok.; Best Grup 2 lok 1.;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI!!!
  5. krajowa – Bydgoszcz; nocna ’11r.-klasa pośrednia; sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  6. Champion – Leszno ’11r.- sędzia (S); ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Dobre Miasto; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia J.Adamowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  8. krajowa – Ustka; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia A.Ziółkowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW; BOB;BOG3.
  9. międzynarodowa – Leszno ’11r.- sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
  10. międzynarodowa – Sopot ’11r.- sędzia Krystyna Szulc(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POSKI !!!
  11. krajowa-Toruń’11r.-sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała:lok1;CWC;Zw;BOB;BOG4;
  12. krajowa-Miastko’11r.-sędzia J.Olszewski(PL);ocena doskonała:lok;1;CWC;Zw;BOB;
  13. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia Matias(Sł);ocena doskonała:lok 1;CWC;RES.CACIB.
  14. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia A.Pulikowska-Klimondo(PL)ocena doskonała:lok;1 CWC:RES.CACIB
  15. krajowa-Bydgoszcz’12r-sędzia.S.Stępiński(Pl)ocena doskonała:lok;1,CWC, Zwycięzca,BOB;
    ukończenie Championatu POLSKI.
  16. krajowa-Bydgoszcz Noc’12r – sędzia K. Fiszdon(PL)ocena doskonała;lok1
  17. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska (LV)ocena doskonała; lok 1CWC;Zwycięzca Klubu
  18. międzynarodowa-Kielce’13 sędzia I. Beradze(GEO)ocena doskonała;lok 4