Hrabia Monte Ch.

Devil Magiczny Szkot

Devil Magiczny Szkot

Zwycięzca x 5
CWC/CAC x 14
BOB x 3
R.CACIB x 2
Najlepszy Weteran x 4

 lata życia: 2001 r.  – 2011 r. 
maść: śniada
badanie na dysplazję: A

WYSTAWY:

  1. międzynarodowa – Poznań ’01r.- klasa szczeniąt; sędzia J. Opara; ocena wybitnie obiecujący; lok. 1;
  2. krajowa – Grudziądz ’01r.- klasa młodzieży; sędzia I.Matuszewska; ocena doskonała; lok. 2;
  3. krajowa – Gdynia ’02r.- klasa pośrednia; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; Najlepszy Pies w Rasie;
  4. międzynarodowa – Mińsk ’02r./Białoruś/- klasa pośrednia; sędzia L. Katalan /Bułgaria/; ocena doskonała; lok. 1; CAC;
  5. międzynarodowa – Warszawa ’03r.- klasa otwarta; sędzia T. Kjellstrom /USA/; ocena doskonała; lok. 1,
  6. krajowa – Dobre Miasto ’03r.- klasa otwarta; sędzia K.Łukasiewicz; ocena doskonała; lok.1; CWC; Najlepszy Pies w Rasie; Zwyc. Rasy;
  7. krajowa – Głogów ’04r.-klasa otwarta; sędzia Petr Rehanek /Czechy/; ocena doskonała; lok. 1;
  8. międzynarodowa – Katowice ’04r.- klasa otwarta; sędzia Jaroslaw Matyas /Słowacja/; ocena doskonała; lok. 4;
  9. międzynarodowa – Warszawa ’04r.- klasa otwarta; sędzia Brite Scheel /Dania/; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  10. krajowa – Kwidzyń ’04r.-klasa otwarta; sędzia K.Szulc; ocena doskonała; lok. 3;
  11. krajowa – Słupsk ’04r.-klasa otwarta; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  12. klubowa – Łódź ’04r.-klasa champion; sędzia T.L.Lagasse; ocena doskonała;
  13. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 5.03.’05r.- klasa champion; sędzia Livija Vaitkevičiene /Litwa/; ocena doskonała; lok. 1; CAC;
  14. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 6.03.’05r.- klasa champion; sędzia Barbara Müller /Szwajcaria/; ocena doskonała; lok. 1; CAC; R.CACIB;
  15. krajowa – Słupsk ’05r.-klasa champion; sędzia I.Matuszewska; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR; BOB;
  16. krajowa – Gdynia ’05r.-klasa champion; sędzia K.Łukasiewicz; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. międzynarodowa – Tartu /Estonia/ ’05r.-klasa champion; sędzia R.Cambpell/Norwegia/; ocena doskonała; lok. 2; R.CACIB;
  18. międzynarodowa – Szczecin ’05r.-klasa champion; sędzia L.H.Wilberg /Norwegia/; ocena doskonała; lok. 3;
  19. krajowa – Legionowo ’07r.-klasa champion; sędzia Z.Jakubowski ; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR; BOB;
  20. krajowa – Grudziądz ’07r.-klasa champion; sędzia E. Bukład ; ocena doskonała; lok. 1;
  21. krajowa – Dobre Miasto ’07r.-klasa champion; sędzia D.Skorek ; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  22. krajowa – Inowrocław ’07r.-klasa champion; sędzia G.Robak ; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR;
  23. krajowa – Marianpole /Litwa/ ’07r.-klasa champion; sędzia … ; ocena doskonała; lok. 1; LT CAC
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  24. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa champion; sędzia K. Fiszdon ; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  25. międzynarodowa – Poznań ’07r.-klasa champion; sędzia N. Nekrosiene / Litwa /; ocena doskonała; lok. 3;
  26. krajowa – Gdynia ’08r.-klasa champion; sędzia A. Pulikowska-Klimonda; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  27. krajowa – Inowrocław ’09r.-klasa weteranów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok. 1; NW;
  28. krajowa – Dobre Miasto ’09r.-klasa weteranów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; NW;
  29. międzynarodowa – Łódź ’09r.-klasa weteranów; sędzia R. Wagner/Luksemburg/; ocena doskonała; lok.1; NW;
  30. międzynarodowa – Leszno ’09r.-klasa weteranów; sędzia Liudmila Nikitina/Rosja/; ocena doskonała; lok.2;
  31. krajowa – Słupsk ’09r.-klasa weteranów; sędzia Piotr Król; ocena doskonała; lok.1; NW;
  32. krajowa – Chojnice ’09r.-klasa weteranów; sędzia Tibor Gelen /Węgry /; ocena;doskonała lok.1; NW; BisWeteranów – lok. 3;
  33. międzynarodowa – Sopot ’09r.-klasa weteranów; sędzia Harsanyi Peter /Węgry/; ocena doskonała; lok.1; NW;
  34. Krajowa-Grudziądz’12 -klasa weteranów;sędzia B.Klawińska/Pl/;ocena doskonała;lok 1;Najlepszy Weteran