Hrabia Monte Ch.

Orson Gold Wizard Magiczny Szkot

Mł.Ch.Pl Ch.Pl 
ORSON GOLD WIZARD Magiczny Szkot  FCI

Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior w Rasie x 3
CWC x 18
Zwycięzca x 17
BOB x 13
CACIB x 4
R.CACIB x 3
BOG 3 x 3
BOG 4 x 1
BOG 1 x 3
Best in Show 4
W rankingu wystawowym 2011 Najlepszy Dorosły Pies w Polsce

 

WYSTAWY:

  1. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia J. Prywiński (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.1
  2. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia A.Dominiak (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.2
  3. międzynarodowa – Łódź ’10r.- klasa Szczeniąt; sędzia; Brenda Banbury (GB) ocena wybitnie obiecujący; Najlepsze Szczenię;
  4. krajowa – Grudziądz ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2
  5. krajowa – Olsztyn ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia I.Kocemba (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1
  6. krajowa – Gdynia ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia D.Paź (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1; NSzwR;
  7. krajowa – Chojnice ’10r.- klasa Młodzieży sędzia A.Lubaszka (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  8. krajowa – Toruń ’10r.- klasa Młodzieży sędzia B.Klawińska (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  9. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia; L. Nikitina (RUS); ocena doskonała; lok. 3;
  10. międzynarodowa – Kraków ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia Brigitte Schjoyh (DK); ocena b. dobra; lok. 1;
  11. międzynarodowa – Wrocław ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI 
  12. krajowa – Bydgoszcz-nocna ’11r.- klasa pośrednia; sędzia B. Klawińska (Pl); ocena doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;
  13. Championów – Leszno ’11r.- sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  14. krajowa – Grudziądz ’11r. – sędzia J. Nicewicz(PL); ocena doskonała; lok.2;
  15. krajowa – Dobre Miasto ’11r. – sędzia J. Adamowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB
  16. międzynarodowa – Łódź ’11r. – sędzia E. Chwalibóg(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB
  17. międzynarodowa-Leszno ’11r. – sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW;
  18. krajowa – Gdynia ’11r. – sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB;BOG3;
  19. międzynarodowa – Warszawa ’11r. – sędzia M. Heinila(NOR); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW
  20. krajowa – Koszalin ’11r. – sędzia A. Ziółkowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; BOB; ZW
  21. międzynarodowa – Sopot ’11r. – sędzia K. Szulc(PL); ocena doskonała; lok.2; Res. CACIB
  22. krajowa-Toruń’11r. -sędzia M. Semik(PL);ocena doskonała;lok.1;CWC;Zw;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI 
  23. miedzynarodowa-Poznań’11r – sędzia J. Matias (Sł);ocena doskonała;lok.2;
  24. miedzynarodowa-Poznań’11r – sedzia A.Pulikowska -Klimondo(Pl);ocena doskonała;lok 1;CWC; RES.CACIB
  25.  krajowa-Mielno’12r – sędzia M.Kozber(Pl);ocena doskonała; lok1;CWC;BOB
  26. krajowa-Gdynia’12- sędzia A.Pulikowska-Klimonda(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;BOB;BOG.
  27. krajowa-Grudziądz’12 sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok;1;CWC;BOB;BOG 3
  28. krajowa -Dobre Miasto’12- sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca.
  29. Międzynarodowa – Łódź’12 sędzia ocena doskonała; lok 2
  30. krajowa – Ustka’12 sędzia;A.Lubaszka(PL);ocena doskonała;lok1;CWC;Zwycięzca;BOB;BOG4
  31. krajowa – Gdynia’12 sędzia; U. Charytonik (PL);ocena doskonała; lok1; CWC;Zwycięzca;BOB;
  32. międzynarodowa – Sopot’12;sędzia;Robak(PL)ocena doskonała; lok2 Res.Cacib
  33. krajowa – Toruń’12sędzia:B.Klawińska(PL):ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca:BOB;BOG
  34. krajowa – Włocławek’12 sędzia B .Larska(PL);ocena doskonała; lok1 CWC;Zwycięzca:BOB;BOG;Best in Show 4
  35. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska(LV)ocena doskonała: lok2
  36. krajowa-Ustka ’13 sędzia.P. Król (PL) ocena doskonała,lok.1,CWC
  37. międzynarodowa’13 sędzia B. Wójcik(PL)ocena doskonała,lok.1,CWC,Zw,BOB,CACIB,BOG3 
Data urodzenia: 28.10.2009 r. 
Maść: śniada 
Badanie na dysplazję: HD-A