1

Carina Magiczny Szkot fci

 

CARINA Magiczny Szkot FCI

ur.: 21-03-2017
ojciec: Ch.Pl.Uran Magiczny Szkot
matka: Mł .Ch.Pl.Ch.Pl. Latoya Dance Wir Coll

Wystawy:
1. Chojnice 2016-07-31 krajowa
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Piotr Król /PL/
Zwycięzca Best in Show Młodszych Szczeniąt
2. Golub – Dobrzyń 2016-08-14 krajowa
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Joanna Adamowska
3.  Wawrzykowizna oddz. Łódź 2016-09-17 klubowa pasterskich niepolskich
klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie; sędzia: Petra Marova /CZ/
Zwycięzca Klubu Młodszych Szczeniąt
4. Słupsk 2016-10-02 krajowa
klasa szczeniąt; ocena wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie;; sędzia: Wiesława Misterka – Kluska /PL/
Best in Show Puppy V2; sędzia: Anna Redlicka /PL/
5. Poznań 2016-10-30 międzynarodowa
klasa szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie; sędzia: Jeff Luscott /GB/
6. Gdańsk oddz. Gdynia 2017-01-08 krajowa
klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Iwona Przeworska /PL/
Best in Show Junior V3; Best of Group V2
7. Choceń oddz. Włocławek 2017-03-19 krajowa
klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Grzegorz Robak /PL/
Best of Group V4
8. Grudziądz 2017-04-29 krajowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOS; sędzia: Katarzyna Firzdon /PL/
9. Łódź 2017-05-13 międzynarodowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; sędzia: Maija Heinila /NO/
10. Łódź 2017-05-14 klubowa pasterskich niepolskich
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; sędzia: Jeff Luscott /GB/
Best in Show Junior V2
11. Ustka 2017-05-20 krajowa
klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB; sędzia: Jadwiga Nicewicz /PL/
Best of Junior V1; Best of Group V1; Best in Show V1
12. Kołobrzeg oddz. Koszalin 2017-06-25
klasa pośrednia; ocena doskonała; V2

1

2017 rok, miot F-

29 maja 2017 roku powitaliśmy w naszej hodowli miot ze skojarzenia:

ojciec:  Ch. PL. Urok Zbiczuj fci 

oraz

matka: Ch. PL, Zw. Klubu, Zw. PL. Arshia Mgiczny Szkot

urodziło się: 6 suczek oraz 2 pieski

miesięczne szczenięta:

tygodniowe szczenięta:

1

Odessa Princess Gold Magiczny Szkot

ODESSA PRINCESS GOLD Magiczny Szkot FCI
Mł.Ch.Pl.CH.Pl. 

Najlepsze Szczenie  x 1
Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior x 2
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie x 9
CWC/CAC x 11
Best off Breed x 7 
CACIB x 2
R.CACIB x2
Best off Group x 3
w rankingu wystawowym 2011 II najlepsza suka w Polsce

Data ur.: 28.10.2009r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A-wolna 

Wystawy:

  1. międzynarodowa – Leszno ’10r.-klasa szczeniąt; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1; Najlepsze Szczenię w Rasie;
  2. krajowa – Włocławek ’10r.-klasa młodzieży; sędzia J. Niciewicz (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB;
  3. międzynarodowa – Wrocław ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł;
  4. krajowa – Miastko ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Ziółkowska /PL/; ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB; Best Junior 3 lok.; Best Grup 2 lok 1.;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI!!!
  5. krajowa – Bydgoszcz; nocna ’11r.-klasa pośrednia; sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  6. Champion – Leszno ’11r.- sędzia (S); ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Dobre Miasto; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia J.Adamowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  8. krajowa – Ustka; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia A.Ziółkowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW; BOB;BOG3.
  9. międzynarodowa – Leszno ’11r.- sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
  10. międzynarodowa – Sopot ’11r.- sędzia Krystyna Szulc(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POSKI !!!
  11. krajowa-Toruń’11r.-sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała:lok1;CWC;Zw;BOB;BOG4;
  12. krajowa-Miastko’11r.-sędzia J.Olszewski(PL);ocena doskonała:lok;1;CWC;Zw;BOB;
  13. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia Matias(Sł);ocena doskonała:lok 1;CWC;RES.CACIB.
  14. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia A.Pulikowska-Klimondo(PL)ocena doskonała:lok;1 CWC:RES.CACIB
  15. krajowa-Bydgoszcz’12r-sędzia.S.Stępiński(Pl)ocena doskonała:lok;1,CWC, Zwycięzca,BOB;
    ukończenie Championatu POLSKI.
  16. krajowa-Bydgoszcz Noc’12r – sędzia K. Fiszdon(PL)ocena doskonała;lok1
  17. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska (LV)ocena doskonała; lok 1CWC;Zwycięzca Klubu
  18. międzynarodowa-Kielce’13 sędzia I. Beradze(GEO)ocena doskonała;lok 4

1

Latoya Dance Wir-Coll

LATOYA DANCE Wir-Coll 
Mł.Ch.Ch.Pl

Najlepsze Puppy x 1
Best Puppy x 1
Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior x 3
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie x 3
CWC/CAC x 6
Best off Breed x 2
R. CACIB x 2
Best off Group x 1
Nominacja CRUFT  2010

Data urodzenia: 29.03.2009r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A

Wystawy:

  1. klubowa – Łódź ’09r.- klasa baby; sędzia; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1; Best Puppy;
  2. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia J.Prywiński (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży; Najlepszy Junior;
  3. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia A.Dominiak (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży; Najlepszy Junior;
  4. międzynarodowa – Łódź ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia; Brenda Banbury (GB); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży;
    ukończenie Młodzieżowego Championatu Pl., Nominacja CRUFT
  5. krajowa – Grudziądz ’10r.- klasa młodzieży; sędzia; ocena doskonała; lok. 2;
  6. krajowa – Olsztyn ’10r.- klasa pośrednia; sędzia I.Kocemba (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB; BOG 2;
  7. międzynarodowa – Warszawa ’10r.- klasa Pośrednia; sędzia; A.Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC; Res.CACIB
  8. krajowa – Gdynia ’10r.- klasa pośrednia; sędzia D.Paź (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  9. krajowa – Chojnice ’10r.- klasa pośrednia; sędzia A.Lubaszka (PL); ocena doskonała; lok. 1; NDSwR; CWC
  10. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa Pośrednia; sędzia; L. Nikitina (RUS); ocena doskonała; lok. 1; CWC; Res.CACIB
  11. krajowa – Gdynia ’11r.- klasa pośrednia; sędzia J.Olszewski (PL); ocena doskonała; lok. 1; NDSwR; CWC; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!

1

Hera Magiczny Szkot

HERA Magiczny Szkot FCI

Zwycięzca Młodzieży x 2
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie x 1

 

01.08.2004 r. – 16.10.2017 r.
Maść: tricolor
Badanie na dysplazję: HD – A

 

Wystawy:

  1. krajowa – Bydgoszcz ’05r.-klasa szczeniąt; sędzia J. Prywiński; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1;
  2. krajowa – Dobre Miasto ’05r.-klasa młodzieży; sędzia A.Dominiak; ocena doskonała; lok. 1; Zwyc. Młodzieży
  3. krajowa – Słupsk ’05r.-klasa młodzieży; sędzia I.Matuszewska; ocena doskonała; lok. 1; Zwyc. Młodzieży;
  4. międzynarodowa – Sopot ’05r.-klasa młodzieży; sędzia Milivoje Urosevic /Serbia i Czarnogóra/ ; ocena doskonała; lok. 5;
  5. krajowa – Legionowo ’07r.-klasa otwarta; sędzia Z.Jakubowski ; ocena doskonała; lok. 1; NSwR;
  6. krajowa – Grudziądz ’07r.-klasa otwarta; sędzia E. Bukład ; ocena b.dobra; lok. 3;
  7. międzynarodowa – Sopot ’07r.-klasa otwarta; sędzia Ety Goor /Izrael/ ; ocena b.dobra; lok. 3;
1

Grace Wir-Coll

GRACE Wir-Coll
Interchampion, Ch.Pl, Ch.Lt, Ch.Sr, Ch.Bg,
Grand Ch.Bg

Najlepsze szczenię x 4
Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior x 2
Najlepsza DorosłaSuka w Rasie x 18
CWC/CAC x 26
Best off Breed x 12
res CACIB x 5
CACIB x 7
Best off Group x 3
Best in Show x 1 lok.2
W rankingu wystawowym 2008 r., 2009 r. Najlepsza dorosła suka w Polsce
Najlepsza Suka Hodowlana Wystawy Klubowej 2014

 

 

Data urodzenia: 30.12.2006r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A

 

Wystawy:

  1. krajowa – Olsztyn ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia A.Kaźmierski; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  2. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia K.Fiszdon; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  3. krajowa- Chojnice ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia P.Król; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  4. międzynarodowa – Sopot ’07r.- klasa szczeniąt; sędzia Ety Goor /Izrael/; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2;
  5. krajowa – Toruń ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia J.Niciewicz; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  6. międzynarodowa – Poznań ’07r.- klasa młodzieży; sędzia N.Nekrosiene / Litwa /; ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Bydgoszcz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia M.Semik; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.;
  8. krajowa – Grudziądz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  9. krajowa – Inowrocław ’08r.-klasa pośrednia; sędzia I.Picheta; ocena doskonała; lok. 1;
  10. krajowa – Dobre Miasto ’08r.-klasa młodzieży; sędzia A.Dominiak; ocena doskonała; lok. 1;Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  11. międzynarodowa – Łódź ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 4;
  12. międzynarodowa – Leszno ’08r.- klasa młodzieży; sędzia ; ocena doskonała; lok. 2;
  13. międzynarodowa – Szczecin ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Anne Indergaard /NOR/; ocena doskonała; lok. 2;
  14. krajowa – Koszalin ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Kochan; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB;
  15. krajowa – Gdynia ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Pulikowska-Klimonda; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB; BOG1; BIS2;
  16. krajowa – Chojnice ’08r.-klasa pośrednia; sędzia P.Szemraj; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. międzynarodowa – Sopot ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Peter Rechanek /CZ/; ocena doskonała; lok. 2; Res.CACIB;
  18. krajowa – Toruń ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Tyburczyk; ocena doskonała; lok.2 ;
  19. międzynarodowa – Białystok ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gabriela Ridarcikova /SK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB; CACIB;
  20. krajowa – Słupsk ’08r.-klasa otwarta; sędzia Joanna Adamowska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  21. krajowa – Świerklaniec ’08r.-klasa pośrednia; sędzia Charlotte Hoier /DK/; ocena dostateczna; lok.4 ;
  22. krajowa – Chorzów ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Stella Clark /UK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  23. międzynarodowa – Poznań ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Jaromir Dostal /CZ/; ocena doskonała; lok.1; CWC;res.CACIB;
  24. międzynarodowa – Wilno ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gunnar Jensen /NOR/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  25. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’08r.- klasa pośrednia; sędzia /IRL/; ocena b.dobra;
  26. krajowa – Głogów ’09r.-klasa otwarta; sędzia Maciej Kozber; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  27. krajowa – Bydgoszcz ’09r.-klasa otwarta; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  28. championów – Leszno ’09r.- sędzia J.Niciewicz; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  29. międzynarodowa – Berlin ’09r.- sędzia / /; ocena b.dobra; lok.4;
  30. krajowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Radoslav Stoinov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  31. międzynarodowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Krasimir Todorov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE Grand CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  32. międzynarodowa – Zajecar ’09r.-klasa championów; sędzia Ljiljana Pavlović /Serbia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU SERBII !!!
  33. krajowa – Inowrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  34. krajowa – Dobre Miasto ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; NDSwR;
  35. międzynarodowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia R. Wagner/Luksemburg/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  36. międzynarodowa – Leszno ’09r.-klasa championów; sędzia Liudmila Nikitina/Rosja/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  37. krajowa – Słupsk ’09r.-klasa championów; sędzia Piotr Król; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  38. międzynarodowa – Szczecin ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Kochan; ocena doskonała; lok.1; CWC;
  39. krajowa – Gdynia ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Dominiak; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  40. krajowa – Chojnice ’09r.-klasa championów; sędzia Gellen Tibor /Węgry/; ocena;doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  41. międzynarodowa – Sopot ’09r.-klasa championów; sędzia Harsanyi Peter /Węgry/; ocena doskonała; lok.1; CACIB; NDSwR; BOB;
  42. klubowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  43. międzynarodowa – Wrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Claudio de Giuliani /Włochy/; ocena doskonała; lok.3;
  44. międzynarodowa – Wilno ’09r.- klasa championów; sędzia Barbara Larska; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  45. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’09r.- klasa championów; sędzia Marina Patrina /Rosja/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  46. międzynarodowa – Leszno ’10r.- klasa championów; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BoB, NDSwR
    UKOŃCZENIE INTERCHAMPIONATU !!!
  47. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa championów; sędzia Ludmiła Nikitina; ocena doskonała; lok.2;
  48. krajowa-Gdynia’14-klasa championów;sędzia M.Semik;ocena doskonała,CWC,NDSwR
    II miejsce w konkurencji para hodowlana ze swoim synem Winstonem