DSC_8469

Scout Samhaven

SCOUT Samhaven
INTERCHAMPION
Mł.Ch.Ch.Pl.Polski.CH.Rosji.Ch.RKF.

3xZw.Mł. 2xNJwR 5xBOB 10xCWC 6xCACIB

Data urodzenia: 15.02.2012.
Maść: złoty
Badanie na dysplazję: HD-A-wolny, DM-carrier

 

 

Wystawy:

  1. międzynarodowa-Sopot’12;sędzia;Robak(PL)oc.wybitnie obiecująca;naj.Baby
  2.  krajowa-Toruń’12sędzia:B.Klawińska(PL):oc.wybitnie obiecująca;naj.szczenię
  3. krajowa-Włocławek’12 sędzia B.Larska(PL);oc;wybitnie obiecująca;naj.szczenię
  4. klubowa-Wiśniowa Góra’sędzia OksanaVertinska(LV)oc;wybitnie obiecująca
  5. krajowa-Mielno’12 sędzia……..(LT)klasa młodzieży; oc;V1.Zw.Mł.NJwR.BOB.
  6. krajowa-Gdańsk-13 sędzia Paweł Bonecki(PL)klasa młodzieży;oc;V1,Zw.Mł
  7. międzynarodowa-Głogów’13 sędzia Pauline Skyrme (GB)klasa młodzieży; oc: V1,Zw.Mł.NjwR,BOB.
  8. krajowa-Ustka-2013r sędzia:Piotr Król(PL)klasa posrednia;V1,CWC.
  9. krajowa-Gdynia-2013r sędzia klasa otwarta;V1,CWC
  10. międzynarodowa -Warszawa-2013r sędzia A.Lubaszka(PL)klasa pośrednia:V1,CWC,Zw,CACIB.
  11. międzynarodowa Druskieniki-2013rsędzia: kl.pośrednia;V1,CAC,Zw,CACIB
  12. międzynarodowa Poznań-2013 sędzia.K.Fiszdon (PL)kl.otwarta;V1,CWC,Zw,CACIB
  13. międzynarodowa Poznań-2013 sędzia.Borkowski(PL)kl.otwarta;V1,CWC
  14. krajowa Mielno-2014 sędzia B.Chmiel(PL)kl.otwarta;V1,CWC,BOB
    UKOŃCZENIE DOROSŁEGO CHAMPIONATU POLSKI
  15. międzynarodowa Kaliningrad -2014 sędzia  V1,CAC,CACIB
  16. międzynarodowa Leszno -2014 sędzia:  V1,CWC,CACIB,BOB,BOG 2
  17. międzynarodowa Sopot-2014 sędzia:  V1,CWC,
  18. międzynarodowa Leszno-2015 sędzia; Peter Rehanek , V1,CWC,CACIB,BOB
    UKOŃCZENIE INTERCHAMPIONATU

DSC_8469

Uran Magiczny Szkot

 

URAN MAGICZNY SZKOT FCI
CHAMPION POLSKI 

7xBOB
8xCWC
2xCACIB,
1xBOS,
BOG2, BOG4, BOG3

 

 

 

 

Data urodzenia:6-06-2012r
Maść: śniada
wzrost: 59cm

Badania:
na dysplazję: HD „A” wolny
MDR +/-
PRA -wolny
CEA nosiciel (carrier)
DM-N/N (normal)

Wystawy:

  1. krajowa – Bydgoszcz-dzienna ’14r.- klasa pośrednia; sędzia; ocena: doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;
  2. krajowa – Bydgoszcz-nocna ’14r.- klasa pośrednia; sędzia B. Klawińska (Pl); ocena doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;BOG 4
  3. krajowa-Inowrocław 14’r-klasa pośrednia;sędzia; Hałas(Pl);ocena; doskonała;CWC;NDPwR;BOB;BOG 2
  4. krajowa-Dobre Miasto 14′ – klasa pośrednia;sędzia D.Paź (Pl);ocena;doskonała;CWC;NDPwR;BOB.
  5. międzynarodowa Łódź 14′ – klasa pośrednia; sędzia Lidija Oklescen (SL);ocena;doskonała;CWC.BOS,CACIB 
  6. krajowa-Ustka 2014-klasa pośrednia;sędzia S.Abłamowicz(Pl)ocena doskonała,CWC,BOB,BOG 3
  7. krajowa-Włocławek 2014-klasa otwarta;sędzia I.Kocemba(PL)cena doskonała,CWC,BOB,NDPwR
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
  8. międzynarodowa Sopot 2015 klasa-champion ;sędzia J.Gajewski(Pl)ocena;doskonała; CWC,NDPwR,BOB,CACIB 

DSC_8469

Orson Gold Wizard Magiczny Szkot

Mł.Ch.Pl Ch.Pl 
ORSON GOLD WIZARD Magiczny Szkot  FCI

Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior w Rasie x 3
CWC x 18
Zwycięzca x 17
BOB x 13
CACIB x 4
R.CACIB x 3
BOG 3 x 3
BOG 4 x 1
BOG 1 x 3
Best in Show 4
W rankingu wystawowym 2011 Najlepszy Dorosły Pies w Polsce

 

WYSTAWY:

  1. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia J. Prywiński (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.1
  2. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia A.Dominiak (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.2
  3. międzynarodowa – Łódź ’10r.- klasa Szczeniąt; sędzia; Brenda Banbury (GB) ocena wybitnie obiecujący; Najlepsze Szczenię;
  4. krajowa – Grudziądz ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2
  5. krajowa – Olsztyn ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia I.Kocemba (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1
  6. krajowa – Gdynia ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia D.Paź (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1; NSzwR;
  7. krajowa – Chojnice ’10r.- klasa Młodzieży sędzia A.Lubaszka (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  8. krajowa – Toruń ’10r.- klasa Młodzieży sędzia B.Klawińska (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  9. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia; L. Nikitina (RUS); ocena doskonała; lok. 3;
  10. międzynarodowa – Kraków ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia Brigitte Schjoyh (DK); ocena b. dobra; lok. 1;
  11. międzynarodowa – Wrocław ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI 
  12. krajowa – Bydgoszcz-nocna ’11r.- klasa pośrednia; sędzia B. Klawińska (Pl); ocena doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;
  13. Championów – Leszno ’11r.- sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  14. krajowa – Grudziądz ’11r. – sędzia J. Nicewicz(PL); ocena doskonała; lok.2;
  15. krajowa – Dobre Miasto ’11r. – sędzia J. Adamowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB
  16. międzynarodowa – Łódź ’11r. – sędzia E. Chwalibóg(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB
  17. międzynarodowa-Leszno ’11r. – sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW;
  18. krajowa – Gdynia ’11r. – sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB;BOG3;
  19. międzynarodowa – Warszawa ’11r. – sędzia M. Heinila(NOR); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW
  20. krajowa – Koszalin ’11r. – sędzia A. Ziółkowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; BOB; ZW
  21. międzynarodowa – Sopot ’11r. – sędzia K. Szulc(PL); ocena doskonała; lok.2; Res. CACIB
  22. krajowa-Toruń’11r. -sędzia M. Semik(PL);ocena doskonała;lok.1;CWC;Zw;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI 
  23. miedzynarodowa-Poznań’11r – sędzia J. Matias (Sł);ocena doskonała;lok.2;
  24. miedzynarodowa-Poznań’11r – sedzia A.Pulikowska -Klimondo(Pl);ocena doskonała;lok 1;CWC; RES.CACIB
  25.  krajowa-Mielno’12r – sędzia M.Kozber(Pl);ocena doskonała; lok1;CWC;BOB
  26. krajowa-Gdynia’12- sędzia A.Pulikowska-Klimonda(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;BOB;BOG.
  27. krajowa-Grudziądz’12 sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok;1;CWC;BOB;BOG 3
  28. krajowa -Dobre Miasto’12- sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca.
  29. Międzynarodowa – Łódź’12 sędzia ocena doskonała; lok 2
  30. krajowa – Ustka’12 sędzia;A.Lubaszka(PL);ocena doskonała;lok1;CWC;Zwycięzca;BOB;BOG4
  31. krajowa – Gdynia’12 sędzia; U. Charytonik (PL);ocena doskonała; lok1; CWC;Zwycięzca;BOB;
  32. międzynarodowa – Sopot’12;sędzia;Robak(PL)ocena doskonała; lok2 Res.Cacib
  33. krajowa – Toruń’12sędzia:B.Klawińska(PL):ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca:BOB;BOG
  34. krajowa – Włocławek’12 sędzia B .Larska(PL);ocena doskonała; lok1 CWC;Zwycięzca:BOB;BOG;Best in Show 4
  35. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska(LV)ocena doskonała: lok2
  36. krajowa-Ustka ’13 sędzia.P. Król (PL) ocena doskonała,lok.1,CWC
  37. międzynarodowa’13 sędzia B. Wójcik(PL)ocena doskonała,lok.1,CWC,Zw,BOB,CACIB,BOG3 
Data urodzenia: 28.10.2009 r. 
Maść: śniada 
Badanie na dysplazję: HD-A

 

DSC_8469

Winston Magiczny Szkot

Winston Magiczny Szkot

Interchampion
Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2014
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2014
Champion Polski
Champion Litwy
Champion of Bulgaria
Grand Champion of Bulgaria
Balkan Champion
Club Winner Switzerland 2015
Nominacja na Crufts 2017
5xZw.Mł. 3xNJwR,  7xCWC,6xCAC 9xBOB, BOG4, BOG2,2xBOG 3xRes Cacib, 6xCacib 1xBest in Show

 

data urodzenia: 2-05-2013r
maść: śniada
badania:
na dysplazję HD-A-stawy zdrowe
PRA -wolny
CEA nosiciel (carrier)
DM-zdrowy 

 

WYSTAWY

  1. międzynarodowa: Warszawa 2013; sędzia: A. Pulikowska-Klimondo (PL); klasa baby; ocena: Wybitnie Obiecująca, NSZwR
  2. krajowa: Darłówko 2013; sędzia: Adamowska (PL); klasa baby; ocena: Wybitnie Obiecująca; NSZwR
  3. międzynarodowa: Poznań 2013; sędzia: K. Fiszdon (PL); klasa baby; ocena: Wybitnie Obiecująca
  4. międzynarodowa: Kielce 2013; sędzia: I. Beradze (GEO); klasa pupy; ocena: Wybitnie Obiecująca; NSZwR 
  5. krajowa: Mielno 2014; sędzia: B.Chmiel (PL); klasa szczeniąt; ocena: Wybitnie Obiecująca
  6. krajowa: Gdynia 2014; sędzia: J.Adamowska(PL); klasa szczeniąt; ocena: Wybitnie Obiecująca; NSZwR
  7. krajowa: Bydgoszcz 2014; sędzia: B.Klawińska(PL); klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zw. Mł.; NJwR
  8. międzynarodowa: Łódź 2014; sędzia: Lidija Oklescen (SL); klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zw. Mł,; NJwR
  9. międzynarodowa Leszno 2014; sędzia: ; klasa młodzieży; ocena doskonała, lok. 2
  10.  krajowa Gdynia 2014; sędzia: M.Semik (PL); klasa młodzieży; ocena doskonała; Zw. Mł.
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU 
  11. Światowa Wystawa Psów Helsinki  2014; sędzia: (H); klasa młodzieży; ocena doskonała; lokata 1; Mł. Zw. Świata
    MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA ŚWIATA
  12. międzynarodowa Sopot 2014; sędzia: Olga Dolejsova (CZ); klasa pośrednia; ocena doskonała; CWC
  13. Klubowa Wystawa Psów Pasterskich Ras Niepolskich w Łodzi 2014; sędzia: Johnny Andersson (S); klasa młodzieży; ocena doskonała; Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 
  14. międzynarodowa Poznań 2014; sędzia: Czerniakowski (Pl); klasa pośrednia; ocena doskonała;  CWC; Res.CACIB
  15. krajowa Bydgoszcz 2014; sędzia: M.Hałas(PL); kasa pośrednia; ocena doskoanła; CWC; NDPwR; BOB, BOG 4
  16. krajowa Gdynia 2015; sędzia: J.Olszewski (PL); klasa pośrednia; ocena doskoanła; CWC; NDPwR; BOB; BOG 2
  17. międzynarodowa Drzonków 2015; sędzia: J.Gajewski (PL); klasa pośrednia; ocena doskonała; CWC; NDPwR; CACIB; BOB
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
  18. krajowa Inowrocław 2015; sędzia: Adam Janowski (PL); klasa pośrednia; ocena doskonała; CWC; NDPwR; BOB
  19. Klubowa – Szwajcaria 2015; sędzia: Steve Barret (Anglia); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; NDPwR; BOB; Zwycięzca Klubu; Best in Show 1
  20. międzynarodowa Poznań 2015; sędzia: Cathy Delmar (IE); klasa Champion; ocena doskonała; CWC; NDPwR; CACIB; BOB
  21. międzynarodowa Poznań 2015; sędzia: I.Matuszewska (PL); klasa Champion; ocena doskonała; lok 2 
  22. międzynarodowa Wilno 2015; sędzia: (Ir); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; Res.CACIB
  23. Międzynarodowa Wilno 2015; sędzia: (Lx); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; Res.CACIB
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY
  24. międzynarodowa Bratysława 2016; sędzia: (SL); klasa Champion; ocena doskonała; Res.CAC
  25. międzynarodowa Bratysława 2016; sędzia: (Cz); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOB, Qualification for Crufts 
  26. międzynarodowa Sofia 2017; sędzia: (BG); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOB; BOG 1
  27. międzynarodowa Sofia 2017; sędzia: ( ); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOB
  28. międzynarodowa Sofia 2017; sędzia: ( ); klasa Champion; ocena doskonała; CAC; CACIB; BOB                                                          UKOŃCZENIE CHAMPIONATU BUŁGARII, GRAND BUŁGARII, BAŁKAN                                                                                               INTERCHAMPION
  29. międzynarodowa Warszawa 2017; sędzia:,( ); klasa Champion; ocena doskanała; CWC; CACIB; BOB, Qualification for Crufts 2018
  30. krajowa Toruń 2017; sędzia: ( ); klasa Champion; ocena doskonała; CWC; BOB; BOG 1; Best in Show IV