Hrabia Monte Ch.

Scout Samhaven

SCOUT Samhaven
INTERCHAMPION
Mł.Ch.Ch.Pl.Polski.CH.Rosji.Ch.RKF.

3xZw.Mł. 2xNJwR 5xBOB 10xCWC 6xCACIB

Data urodzenia: 15.02.2012.
Maść: złoty
Badanie na dysplazję: HD-A-wolny, DM-carrier

 

 

Wystawy:

  1. międzynarodowa-Sopot’12;sędzia;Robak(PL)oc.wybitnie obiecująca;naj.Baby
  2.  krajowa-Toruń’12sędzia:B.Klawińska(PL):oc.wybitnie obiecująca;naj.szczenię
  3. krajowa-Włocławek’12 sędzia B.Larska(PL);oc;wybitnie obiecująca;naj.szczenię
  4. klubowa-Wiśniowa Góra’sędzia OksanaVertinska(LV)oc;wybitnie obiecująca
  5. krajowa-Mielno’12 sędzia……..(LT)klasa młodzieży; oc;V1.Zw.Mł.NJwR.BOB.
  6. krajowa-Gdańsk-13 sędzia Paweł Bonecki(PL)klasa młodzieży;oc;V1,Zw.Mł
  7. międzynarodowa-Głogów’13 sędzia Pauline Skyrme (GB)klasa młodzieży; oc: V1,Zw.Mł.NjwR,BOB.
  8. krajowa-Ustka-2013r sędzia:Piotr Król(PL)klasa posrednia;V1,CWC.
  9. krajowa-Gdynia-2013r sędzia klasa otwarta;V1,CWC
  10. międzynarodowa -Warszawa-2013r sędzia A.Lubaszka(PL)klasa pośrednia:V1,CWC,Zw,CACIB.
  11. międzynarodowa Druskieniki-2013rsędzia: kl.pośrednia;V1,CAC,Zw,CACIB
  12. międzynarodowa Poznań-2013 sędzia.K.Fiszdon (PL)kl.otwarta;V1,CWC,Zw,CACIB
  13. międzynarodowa Poznań-2013 sędzia.Borkowski(PL)kl.otwarta;V1,CWC
  14. krajowa Mielno-2014 sędzia B.Chmiel(PL)kl.otwarta;V1,CWC,BOB
    UKOŃCZENIE DOROSŁEGO CHAMPIONATU POLSKI
  15. międzynarodowa Kaliningrad -2014 sędzia  V1,CAC,CACIB
  16. międzynarodowa Leszno -2014 sędzia:  V1,CWC,CACIB,BOB,BOG 2
  17. międzynarodowa Sopot-2014 sędzia:  V1,CWC,
  18. międzynarodowa Leszno-2015 sędzia; Peter Rehanek , V1,CWC,CACIB,BOB
    UKOŃCZENIE INTERCHAMPIONATU

Hrabia Monte Ch.

Uran Magiczny Szkot

 

URAN MAGICZNY SZKOT FCI
CHAMPION POLSKI 

7xBOB
8xCWC
2xCACIB,
1xBOS,
BOG2, BOG4, BOG3

 

 

 

 

Data urodzenia:6-06-2012r
Maść: śniada
wzrost: 59cm

Badania:
na dysplazję: HD „A” wolny
MDR +/-
PRA -wolny
CEA nosiciel (carrier)
DM-N/N (normal)

Wystawy:

  1. krajowa – Bydgoszcz-dzienna ’14r.- klasa pośrednia; sędzia; ocena: doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;
  2. krajowa – Bydgoszcz-nocna ’14r.- klasa pośrednia; sędzia B. Klawińska (Pl); ocena doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;BOG 4
  3. krajowa-Inowrocław 14’r-klasa pośrednia;sędzia; Hałas(Pl);ocena; doskonała;CWC;NDPwR;BOB;BOG 2
  4. krajowa-Dobre Miasto 14′ – klasa pośrednia;sędzia D.Paź (Pl);ocena;doskonała;CWC;NDPwR;BOB.
  5. międzynarodowa Łódź 14′ – klasa pośrednia; sędzia Lidija Oklescen (SL);ocena;doskonała;CWC.BOS,CACIB 
  6. krajowa-Ustka 2014-klasa pośrednia;sędzia S.Abłamowicz(Pl)ocena doskonała,CWC,BOB,BOG 3
  7. krajowa-Włocławek 2014-klasa otwarta;sędzia I.Kocemba(PL)cena doskonała,CWC,BOB,NDPwR
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
  8. międzynarodowa Sopot 2015 klasa-champion ;sędzia J.Gajewski(Pl)ocena;doskonała; CWC,NDPwR,BOB,CACIB 

Hrabia Monte Ch.

Orson Gold Wizard Magiczny Szkot

Mł.Ch.Pl Ch.Pl 
ORSON GOLD WIZARD Magiczny Szkot  FCI

Zwycięzca Młodzieży x 3
Najlepszy Junior w Rasie x 3
CWC x 18
Zwycięzca x 17
BOB x 13
CACIB x 4
R.CACIB x 3
BOG 3 x 3
BOG 4 x 1
BOG 1 x 3
Best in Show 4
W rankingu wystawowym 2011 Najlepszy Dorosły Pies w Polsce

 

WYSTAWY:

  1. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia J. Prywiński (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.1
  2. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Baby; sędzia A.Dominiak (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok.2
  3. międzynarodowa – Łódź ’10r.- klasa Szczeniąt; sędzia; Brenda Banbury (GB) ocena wybitnie obiecujący; Najlepsze Szczenię;
  4. krajowa – Grudziądz ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2
  5. krajowa – Olsztyn ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia I.Kocemba (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1
  6. krajowa – Gdynia ’10r.- klasa Szczeniąt sędzia D.Paź (PL); ocena wybitnie obiecujący; lok. 1; NSzwR;
  7. krajowa – Chojnice ’10r.- klasa Młodzieży sędzia A.Lubaszka (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  8. krajowa – Toruń ’10r.- klasa Młodzieży sędzia B.Klawińska (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
  9. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia; L. Nikitina (RUS); ocena doskonała; lok. 3;
  10. międzynarodowa – Kraków ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia Brigitte Schjoyh (DK); ocena b. dobra; lok. 1;
  11. międzynarodowa – Wrocław ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; Najlepszy Junior;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI 
  12. krajowa – Bydgoszcz-nocna ’11r.- klasa pośrednia; sędzia B. Klawińska (Pl); ocena doskonała; CWC; lok.1; Zwycięzca; BOB;
  13. Championów – Leszno ’11r.- sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  14. krajowa – Grudziądz ’11r. – sędzia J. Nicewicz(PL); ocena doskonała; lok.2;
  15. krajowa – Dobre Miasto ’11r. – sędzia J. Adamowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB
  16. międzynarodowa – Łódź ’11r. – sędzia E. Chwalibóg(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB
  17. międzynarodowa-Leszno ’11r. – sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW;
  18. krajowa – Gdynia ’11r. – sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; ZW; BOB;BOG3;
  19. międzynarodowa – Warszawa ’11r. – sędzia M. Heinila(NOR); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW
  20. krajowa – Koszalin ’11r. – sędzia A. Ziółkowska(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; BOB; ZW
  21. międzynarodowa – Sopot ’11r. – sędzia K. Szulc(PL); ocena doskonała; lok.2; Res. CACIB
  22. krajowa-Toruń’11r. -sędzia M. Semik(PL);ocena doskonała;lok.1;CWC;Zw;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI 
  23. miedzynarodowa-Poznań’11r – sędzia J. Matias (Sł);ocena doskonała;lok.2;
  24. miedzynarodowa-Poznań’11r – sedzia A.Pulikowska -Klimondo(Pl);ocena doskonała;lok 1;CWC; RES.CACIB
  25.  krajowa-Mielno’12r – sędzia M.Kozber(Pl);ocena doskonała; lok1;CWC;BOB
  26. krajowa-Gdynia’12- sędzia A.Pulikowska-Klimonda(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;BOB;BOG.
  27. krajowa-Grudziądz’12 sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; lok;1;CWC;BOB;BOG 3
  28. krajowa -Dobre Miasto’12- sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca.
  29. Międzynarodowa – Łódź’12 sędzia ocena doskonała; lok 2
  30. krajowa – Ustka’12 sędzia;A.Lubaszka(PL);ocena doskonała;lok1;CWC;Zwycięzca;BOB;BOG4
  31. krajowa – Gdynia’12 sędzia; U. Charytonik (PL);ocena doskonała; lok1; CWC;Zwycięzca;BOB;
  32. międzynarodowa – Sopot’12;sędzia;Robak(PL)ocena doskonała; lok2 Res.Cacib
  33. krajowa – Toruń’12sędzia:B.Klawińska(PL):ocena doskonała; lok1;CWC;Zwycięzca:BOB;BOG
  34. krajowa – Włocławek’12 sędzia B .Larska(PL);ocena doskonała; lok1 CWC;Zwycięzca:BOB;BOG;Best in Show 4
  35. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska(LV)ocena doskonała: lok2
  36. krajowa-Ustka ’13 sędzia.P. Król (PL) ocena doskonała,lok.1,CWC
  37. międzynarodowa’13 sędzia B. Wójcik(PL)ocena doskonała,lok.1,CWC,Zw,BOB,CACIB,BOG3 
Data urodzenia: 28.10.2009 r. 
Maść: śniada 
Badanie na dysplazję: HD-A

 

Hrabia Monte Ch.

Ferdynand Zbiczuj

 

FERDYNAND Zbiczuj
Ch. Pl, Ch. Lt  

Zwycięzca x 5
CWC/CAC x 12
BOB x 3
R.CACIB x 1
BOG x 3
Najlepszy Weteran x 2
BIS Weteran

 

 

osiągnięcia:

  1. międzynarodowa – Katowice ’03r.-klasa szczeniąt; sędzia J. Opara; ocena wybitnie obiecujący;
  2. krajowa – Bielsko-Biała ’03r.- klasa młodzieży; sędzia D. Ciapuła; ocena doskonała; lok. 1;Zwycięzca Młodzieży;
  3. krajowa – Słupsk ’04r.-klasa pośrednia; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; CWC;NPwR;BOB;
  4. międzynarodowa – Szczecin ’04r.-klasa pośrednia; sędzia M.Redlicki; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  5. krajowa – Koszalin ’04r.-klasa pośrednia; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; CWC;NPwR;BOB;BOG-3;
  6. krajowa – Gdynia ’04r.-klasa pośrednia; sędzia J. Pożarowszczyk; ocena doskonała; lok. 1; CWC;NPwR;
  7. krajowa – Słupsk ’04r.-klasa pośrednia; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; CWC;NPwR;BOB;
  8. międzynarodowa – Sopot ’04r.-klasa pośrednia; sędzia Ralf Campbell /Norwegia/; ocena b.dobra;
  9. krajowa – Bydgoszcz ’05r.-klasa otwarta; sędzia J. Prywiński; ocena doskonała; lok. 4;
  10. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 5.03.’05r.- klasa otwarta; sędzia Livija Vaitkevičiene /Litwa/; ocena doskonała; lok. 1;CAC;R.CACIB;
  11. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 6.03.’05r.- klasa otwarta; sędzia Barbara Müller /Szwajcaria/; ocena doskonała; lok. 1;CAC;
  12. krajowa – Dobre Miasto ’05r.-klasa otwarta; sędzia A.Dominiak; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  13. krajowa – Chojnice ’05r.-klasa otwarta; sędzia P.Szemraj; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR;
  14. krajowa – Grudziądz ’06r.-klasa champion; sędzia P.Szemraj; ocena doskonała; lok. 1;
  15. krajowa – Inowrocław ’06r.-klasa champion; sędzia A.Semik; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  16. krajowa – Gdynia ’06r.-klasa champion; sędzia A.Semik; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. krajowa – Marianpole /Litwa/ ’07r.-klasa otwarta; sędzia … ; ocena doskonała; lok. 1; LT CAC .
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  18. krajowa – Olsztyn ’07r.-klasa champion; sędzia A.Kaźmierski; ocena doskonała; lok. 1;
  19. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa champion; sędzia K.Fiszdon; ocena doskonała; lok. 2;
  20. międzynarodowa – Wrocław ’10r.- klasa weteran; sędzia A. Kochan /PL/; ocena doskonała; lok. 1; Najlepszy Weteran;
  21. krajowa – Ustka ’10r.-klasa weteran; sędzia A. Ziółkowska /PL/; ocena doskonała; lok. 1; Najlepszy Weteran; BIS.Weteranów IV
  22. krajowa – Bydgoszcz’12. -klasa weteran; sędzia K. Fiszdon/Pl/ocena doskonała; lok.1; Najlepszy Weteran; BOB; BIS.Weteranów IV

Data urodzenia: 14.09.2002r.
Maść: tricolor
Badanie na dysplazję: A

Hrabia Monte Ch.

Winston Magiczny Szkot

Winston Magiczny Szkot

Interchampion
Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2014
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2014
Champion Polski
Champion Litwy
Champion of Bulgaria
Grand Champion of Bulgaria
Balkan Champion
Club Winner Switzerland 2015
Nominacja na Crufts 2017
5xZw.Mł. 3xNJwR,  7xCWC,6xCAC 9xBOB, BOG4, BOG2,2xBOG 3xRes Cacib, 6xCacib 1xBest in Show

 

data urodzenia: 2-05-2013r
maść: śniada
badania:
na dysplazję HD-A-stawy zdrowe
PRA -wolny
CEA nosiciel (carrier)
DM-zdrowy 

 

WYSTAWY

  1. międzynarodowa Warszawa 2013; sędzia A. Pulikowska-Klimondo (PL) klasa baby ocena ;Wybitnie Obiecująca NSZwR
  2. krajowa Darłówko 2013 sędzia: Adamowska (PL) klasa baby ocena ; Wybitnie Obiecująca NSZBR
  3. międzynarodowa Poznań 2013 sędzia K. Fiszdon (PL) klasa baby; ocena wybitnie Obiecująca
  4. międzynarodowa Kielce 2013 sędzia I. Beradze (GEO) klasa pupy;Wybitnie Obiecująca NSZwR 
  5. krajowa Mielno 2014 sędzia.B.Chmiel (PL) klasa szczeniąt;WO
  6. krajowa Gdynia 2014 sędzia J.Adamowska(PL) klasa szczeniąt;WO,NSZwR
  7. krajowa Bydgoszcz 2014 sędzia B.Klawińska(PL) klasa;młodzieży ;lok 1,Zw.Mł.NJwR
  8. międzynarodowa Łódź sędzia Lidija Oklescen (SL) klasa młodzieży;lok.1,ZwMł,NJwR
  9. międzynarodowa Leszno.sędzia  klasa młodzieży;ocena doskonała, lok. 2
  10.  krajowa Gdynia sędzia.M.Semik (PL)klasa młodzieży;lok.1Zw.Mł
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU 
  11. Światowa Wystawa Psów Helsinki  2014 sędzia (H) klasa młodzieży; lok 1 Mł. Zw. Swiata
    Młodzieżowy Zwycięzca Świata
  12. Międzynarodowa Sopot 2014 sędzia; Olga Dolejsova (CZ) klasa pośrednia; lok 1,CWC
  13. Klubowa Wystawa Psów Pasterskich Ras Niepolskich sędzia; Johnny Andersson (S) klasa młodzieży; lok 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 
  14. Międzynarodowa Poznań 2014 ; sędzia; Czerniakowski (Pl) klasa pośrednia lok.1, CWC.Res.Cacib
  15. Krajowa Bydgoszcz 2014;sędzia;M.Hałas(PL)kasa pośrednia.lok1, CWC,BOB,BOG 4
  16. Krajowa Gdynia 2015; sędzia J.Olszewski (PL) klasa pośrednia lok1, CWC,BOB,BOG2
  17. Miedzynarodowa Drzonków; sędzia J.Gajewski (PL) klasa pośrednia lok1, CWC,NDPwR,BOB,CACIB
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
  18. Krajowa Inowrocław 2015; sędzia; Adam Janowski (PL) klasa pośrednia.lok.1,CWC,NDPwR.BOB
  19. Klubowa -Szwajcaria 2015;sędzia Steve Barret (Anglia) kl.Ch. lok.1,CAC,NDPwR,ZW.Kl.BOB,
    Zwyc. Best in Show
  20. Międzynarodowa-Poznań 2015; sędzia Cathy Delmar (IE)kl.Ch.lok 1,CWC,NDPwR,CACIB,BOB
  21. Międzynarodowa -Poznań 2015; sędzia I.Matuszewska(PL)kl.Ch.lok 2 
  22. Miedzynarodowa -Wilno 2015 sędzia (Ir) kl.Ch.V1, CAC, Res.Cacib
  23. Międzynarodowa-Wilno 2015 sędzia (Lx) kl, Ch.V1, CAC, Res.Cacib
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY
  24. Międzynarodowa Bratysława 2016
  25. Międzynarodowa Bratysława 2016 (Cz) V1,CWC,CACIB,BOB, Nominacja na Crufts
  26. Międzynarodowa Sofiia 2017  ( )V1,CAC,CACIB,BOB,BOG
  27. Międzynarodowa Sofiia 2017 ( )V1,CAC,CACIB,BOB
  28. Międzynarodowa Sofiia 2017 ( )V,CAC,CACIB,BOB
  29. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) International Dog Show Warszawa-Stara Miłosna, 8-9.07.2017, V1,CWC,CACIB,BOB, Qualification for Crufts 2018
  30. 50. Toruńska Wystawa Psów Rasowych 15-08-2017, V1,CWC,BOB,BOG,Best in Show IV

Zostałem Interchampionem!!!

 

Hrabia Monte Ch.

Devil Magiczny Szkot

Devil Magiczny Szkot

Zwycięzca x 5
CWC/CAC x 14
BOB x 3
R.CACIB x 2
Najlepszy Weteran x 4

 lata życia: 2001 r.  – 2011 r. 
maść: śniada
badanie na dysplazję: A

WYSTAWY:

  1. międzynarodowa – Poznań ’01r.- klasa szczeniąt; sędzia J. Opara; ocena wybitnie obiecujący; lok. 1;
  2. krajowa – Grudziądz ’01r.- klasa młodzieży; sędzia I.Matuszewska; ocena doskonała; lok. 2;
  3. krajowa – Gdynia ’02r.- klasa pośrednia; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; Najlepszy Pies w Rasie;
  4. międzynarodowa – Mińsk ’02r./Białoruś/- klasa pośrednia; sędzia L. Katalan /Bułgaria/; ocena doskonała; lok. 1; CAC;
  5. międzynarodowa – Warszawa ’03r.- klasa otwarta; sędzia T. Kjellstrom /USA/; ocena doskonała; lok. 1,
  6. krajowa – Dobre Miasto ’03r.- klasa otwarta; sędzia K.Łukasiewicz; ocena doskonała; lok.1; CWC; Najlepszy Pies w Rasie; Zwyc. Rasy;
  7. krajowa – Głogów ’04r.-klasa otwarta; sędzia Petr Rehanek /Czechy/; ocena doskonała; lok. 1;
  8. międzynarodowa – Katowice ’04r.- klasa otwarta; sędzia Jaroslaw Matyas /Słowacja/; ocena doskonała; lok. 4;
  9. międzynarodowa – Warszawa ’04r.- klasa otwarta; sędzia Brite Scheel /Dania/; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  10. krajowa – Kwidzyń ’04r.-klasa otwarta; sędzia K.Szulc; ocena doskonała; lok. 3;
  11. krajowa – Słupsk ’04r.-klasa otwarta; sędzia K. Fiszdon; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  12. klubowa – Łódź ’04r.-klasa champion; sędzia T.L.Lagasse; ocena doskonała;
  13. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 5.03.’05r.- klasa champion; sędzia Livija Vaitkevičiene /Litwa/; ocena doskonała; lok. 1; CAC;
  14. międzynarodowa – Wilno /Litwa/ 6.03.’05r.- klasa champion; sędzia Barbara Müller /Szwajcaria/; ocena doskonała; lok. 1; CAC; R.CACIB;
  15. krajowa – Słupsk ’05r.-klasa champion; sędzia I.Matuszewska; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR; BOB;
  16. krajowa – Gdynia ’05r.-klasa champion; sędzia K.Łukasiewicz; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. międzynarodowa – Tartu /Estonia/ ’05r.-klasa champion; sędzia R.Cambpell/Norwegia/; ocena doskonała; lok. 2; R.CACIB;
  18. międzynarodowa – Szczecin ’05r.-klasa champion; sędzia L.H.Wilberg /Norwegia/; ocena doskonała; lok. 3;
  19. krajowa – Legionowo ’07r.-klasa champion; sędzia Z.Jakubowski ; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR; BOB;
  20. krajowa – Grudziądz ’07r.-klasa champion; sędzia E. Bukład ; ocena doskonała; lok. 1;
  21. krajowa – Dobre Miasto ’07r.-klasa champion; sędzia D.Skorek ; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  22. krajowa – Inowrocław ’07r.-klasa champion; sędzia G.Robak ; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NPwR;
  23. krajowa – Marianpole /Litwa/ ’07r.-klasa champion; sędzia … ; ocena doskonała; lok. 1; LT CAC
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  24. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa champion; sędzia K. Fiszdon ; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  25. międzynarodowa – Poznań ’07r.-klasa champion; sędzia N. Nekrosiene / Litwa /; ocena doskonała; lok. 3;
  26. krajowa – Gdynia ’08r.-klasa champion; sędzia A. Pulikowska-Klimonda; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  27. krajowa – Inowrocław ’09r.-klasa weteranów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok. 1; NW;
  28. krajowa – Dobre Miasto ’09r.-klasa weteranów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; NW;
  29. międzynarodowa – Łódź ’09r.-klasa weteranów; sędzia R. Wagner/Luksemburg/; ocena doskonała; lok.1; NW;
  30. międzynarodowa – Leszno ’09r.-klasa weteranów; sędzia Liudmila Nikitina/Rosja/; ocena doskonała; lok.2;
  31. krajowa – Słupsk ’09r.-klasa weteranów; sędzia Piotr Król; ocena doskonała; lok.1; NW;
  32. krajowa – Chojnice ’09r.-klasa weteranów; sędzia Tibor Gelen /Węgry /; ocena;doskonała lok.1; NW; BisWeteranów – lok. 3;
  33. międzynarodowa – Sopot ’09r.-klasa weteranów; sędzia Harsanyi Peter /Węgry/; ocena doskonała; lok.1; NW;
  34. Krajowa-Grudziądz’12 -klasa weteranów;sędzia B.Klawińska/Pl/;ocena doskonała;lok 1;Najlepszy Weteran