irmina

Carina Magiczny Szkot FCI

 Carina Magiczny Szkot FCI


INTER CHAMPION
Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017 r.

Champion Polski
 Grand Champion Polski

Champion Litwy
Champion of Moldavia
Grand Champion of Moldavia
Winner of Europ 2018 r.

Najlepsze młodsze Szczenię / Best minor Puppy x 3
Best in Show młodsze szczenię / Minior Puppy: place 1
Najlepsze Szczenię / Best  Puppy x 2
 Best in Show szczeniąt /  Puppy: place 2
 Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 6
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 6
Best in Show Junior: place 2 x 2, place 1
Best of Group: place 1 x 6, place 2, place 3 x 2, place 4
Best in Show: place 1 x 2, place 4 x 2
Best of the Best Mołdawia 2018
CWC / CAC x 19
R. CACIB x 1
CACIB x 9
BOS x 2
BOB x 18
Najlepsze młodsze szczenię Klubu / Winner of the club minior puppy 2016

Najlepszy Junior Klubu / Best of Junior of the club 2017
Nominacja na Crufts 2018

Data urodzenia: 21.03.2016 r.

ojciec: Ch. Pl Uran Magiczny Szkot FCI

matka: Mł.Ch. Pl. Ch.Pl Latoya Dance Wir Coll

badania:
HD-A
MDR +/-  genetic test
DM +/+  genetic test
CEA -/-  genetic test
PRA rcd2 +/+ genetic test

Wystawy:
1. Chojnice 2016-07-31 krajowa klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Piotr Król /PL/ Zwycięzca Best in Show Młodszych Szczeniąt
2. Golub – Dobrzyń 2016-08-14 krajowa klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Joanna Adamowska
3. Wawrzykowizna oddz. Łódź 2016-09-17 klubowa pasterskich niepolskich klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Petra Marova /CZ/ Zwycięzca Klubu Młodszych Szczeniąt
4. Słupsk 2016-10-02 krajowa klasa szczeniąt; ocena wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie;  sędzia: Wiesława Misterka – Kluska /PL/ Best in Show Puppy V2 sędzia: Anna Redlicka /PL/
5. Poznań 2016-10-30 międzynarodowa klasa szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie sędzia: Jeff Luscott /GB/
6. Gdańsk oddz. Gdynia 2017-01-08 krajowa klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Iwona Przeworska /PL/ Best in Show Junior 1; Best of Group V2
7. Choceń oddz. Włocławek 2017-03-19 krajowa klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Grzegorz Robak /PL/ Best of Group V4
8. Grudziądz 2017-04-29 krajowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOS sędzia: Katarzyna Firzdon /PL/
9. Łódź 2017-05-13 międzynarodowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior sędzia: Maija Heinila /NO/
10. Łódź 2017-05-14 klubowa pasterskich niepolskich klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior sędzia: Jeff Luscott /GB/ Best in Show Junior V2
11. Ustka 2017-05-20 krajowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Jadwiga Nicewicz /PL/ Best of Junior V1; Best of Group V1; Best in Show V1
12. Kołobrzeg oddz. Koszalin 2017-06-25 klasa pośrednia; ocena doskonała; V2 sędzia M.Redlicki (PL)
13.Warszawa 8-9.07.2017 Międzynarodowa klasa pośrednia;V1,CWC,CACIB,BOS,Qualification for Crufts 2018 sędzia:
14.Chojnice 30-07-2017 Krajowa  klasa pośrednia;V1,CWC,BOB,BOG1,Best in Show 4 sędzia Pani Jadwiga Nicewicz(PL)
15.Światwa Wystawa Lipsk 10-11-2017 judge; klasa pośrednia;V 3/17
16,Nowy Dwór Mazowiecki 10-12-2017 Krajowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sedzia;A.Szutkiewicz (PL)
17,Gdańsk 07-01-2018 Krajowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sędzia;I.Przeworska (PL)
18.Brodnica 13-01-2017 Krajowa klasa;pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sędzia.Piotr Król (PL) UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
19.Bydgoszcz-4-02-2018 Międzynarodowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,CACIB,BOB,BOG Isędzia; (LV) Beata Petkevich
20.Warszawa- Międzynarodowaklasa championów;V1,CWC,CACIB,NDSwR,BOB,BOG 4sędzia ;Elzbieta Chwalibog (PL)
21,Łódź sędzia; Anatoli Zhuk (BY) klas championów; V1,CWC,CACIB,NDSwR,BOB
22.Chojnice 2018 sędzia; P.Król (PL)V1,CWC,,NDSwR,BOB,BOG 3
23.Wasilków 2018 Międzynarodowa sędzia; Jerzy Olszewski klasa championów;V1,CWC,NDSwR,CACIB,BOB
24,Włocławek 2018 sędzia; Iwona Przeworska (PL)Anna.Redlicka (PL) Mirosław Redlicki (PL)klasa championów;V1,CWC,NDSwR,BOB,BOG 1, Best in Show 4
25.Nadarzyn -Europejska Wystawa Psów Rasowych sędzia; Natalja Skalin (SE) klasa championów, V1, Zwycięzca Europy , CACIB, BOB,NDSwR, CWC
26,Międzynarodowa -Mołdawia- 02.11.2018 1 exc, CWC, CACIB, BOB and BOG 1 judge Rale Cekic
27,Międzynarodowa -Mołdawia- 03.11.2018  1 ex1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BEST IN SHOW!!! judge; Nina Kharatishvili
28,Międzynarodowa- Mołdawia -03.11.2018 ,1 exc, CAC, CACIB, BOB and BOG 1 Judge Татьяна Григоренко!!! And Judge Serghei Volinets BOG1
29,Krajowa-Mołdawia- 04.11.2018 ,1 exc, CAC, BOB,Best of de Best  Judge Svetlana KaplichnayaI
30.Międzynarodowa-Wilno-21.12.2018 ex1,CAC,CACIB,BOB judge;Sylvie Desserne (France)
31.Międzynarodowa-Wolno 22.12.2018 ex,CAC,Res.CACIB judge;SAIJA JUUTILAINEN (Finland)
32.Międzynarodowa-Wilno (LT) ex.CAC,CACIB,BOB judge;Hassi Assenmacher-Feyel (Germany)