DSC_4613

Grace Biss Magiczny Szkot FCI

Grace Biss Magiczny Szkot FCI


Best minor Puppy of the Breed in the World in Amsterdam  2018 r.

Najlepsze młodsze szczenię / Best minior puppy x 10
Best in Show młodsze szczenię / Minior Pyppy: place 2, place 4
Best Minior Puppy in Breed in the World in Amsterdam 2018 r.

Zwycięzca Młodzieży / Junior Winner x 2
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 2


ojciec: Laveli Endzhel Nestor Frank Friend
HD-A, MDR +/-, DM +/+, PRA +/+, HUU +/+, CEA -/-

matka: Arshia Magiczny Szkot FCI
HD-A, MDR -/-, PRA +/+,  DM+/+,  HUU +/+,  CEA -/-

Data urodzenia: 25.01.2018r.
Maść: śniada
Badania: 

Wystawy
1/IDS Szczecin judge: Tiina Taulos (FIN), very promising, Best minior Puppy in Breed, Best in Show Minior Puppy 4
2/NDS group 1, 2, 3, 8 ,9, Gdynia judge: FRANCISCO SALVADOR JANEIRO (PT), very promising, Best minior Puppy in Breed, Best in Show Minior Puppy 2 judge: A.Ostrowski (PL)
3/NDS Gdynia judge: MILAN KRINKE (CZ), very promising, Best minior Puppy in Breed
4/NDS Chojnice judge: P.Król (PL), very promising, Best minior Puppy in Breed
5/IDS Sopot 2018 judge: Igoris Zizevskis (LT), very promising, Best minior Puppy in Breed
6/IDS Sopot 2018 judge: Livija Zizevskie (LT), very promising, Best minior Puppy in Breed
7/WDS Amsterdam 2018 judge: ; ), very promising, Best minior Puppy in Breed
8/NDS Włocławek 2018 judge: Iwona Przeworska (PL), very promising, Best minior Puppy in Breed
9/IDS Kołobrzeg 2018 judge: Marko Lapasaar (EE), very promising, Best minior Puppy in Breed
10/Seepdogs of Non-Polish Breeds Club Show Wawrzykowizna 2018 judge: Elena Balazsovits (HU), very promising, Best minior Puppy in Breed
11/ NDS Gdańsk 2019 judge: Beata Klawińska (PL) ex1, Winner Junior, Best Junior in Breed
12/ NDS Bydgoszcz 2019 judge: Barbara Larska (PL) ex1, Winner Junior, Best Junior in Breed

DSC_4613

Queen Best Of the Best

LAVELI ENDZHEL SCOTLAND Queen Best of the Best


Młodzieżowy Champion Polski

 Zwycięzca Młodzieży / Winner Junior x 3
 Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 3
CWC / CAC x 1
BOS x 1
BOB x 1

data urodzenia: 20.06.2017r.

Ojciec: Winston Magiczny Szkot fci
Inter Ch. Mł. Ch. Pl Ch. Pl. Ch. LT. Ch. Bg. Gr.Ch.BG. Ch.Bł. Mł.Zw.Św.
HD-A, CEA-carrier, PRA-free, DM-free,

matkaLaveli Endżhel Nika Best Of the Best
Ch.Rus.
HD-A

DSC_4613

Carina Magiczny Szkot FCI

 Carina Magiczny Szkot FCI


INTER CHAMPION
Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2017 r.

Champion Polski
 Grand Champion Polski

Champion Litwy
Champion of Moldavia
Grand Champion of Moldavia
Winner of Europ 2018 r.

Najlepsze młodsze Szczenię / Best minor Puppy x 3
Best in Show młodsze szczenię / Minior Puppy: place 1
Najlepsze Szczenię / Best  Puppy x 2
 Best in Show szczeniąt /  Puppy: place 2
 Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 6
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 6
Best in Show Junior: place 2 x 2, place 1
Best of Group: place 1 x 6, place 2, place 3 x 2, place 4
Best in Show: place 1 x 2, place 4 x 2
Best of the Best Mołdawia 2018
CWC / CAC x 19
R. CACIB x 1
CACIB x 9
BOS x 2
BOB x 18
Najlepsze młodsze szczenię Klubu / Winner of the club minior puppy 2016

Najlepszy Junior Klubu / Best of Junior of the club 2017
Nominacja na Crufts 2018

Data urodzenia: 21.03.2016 r.

ojciec: Ch. Pl Uran Magiczny Szkot FCI

matka: Mł.Ch. Pl. Ch.Pl Latoya Dance Wir Coll

badania:
HD-A
MDR +/-  genetic test
DM +/+  genetic test
CEA -/-  genetic test
PRA rcd2 +/+ genetic test

Wystawy:
1. Chojnice 2016-07-31 krajowa klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Piotr Król /PL/ Zwycięzca Best in Show Młodszych Szczeniąt
2. Golub – Dobrzyń 2016-08-14 krajowa klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Joanna Adamowska
3. Wawrzykowizna oddz. Łódź 2016-09-17 klubowa pasterskich niepolskich klasa młodszych szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie sędzia: Petra Marova /CZ/ Zwycięzca Klubu Młodszych Szczeniąt
4. Słupsk 2016-10-02 krajowa klasa szczeniąt; ocena wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie;  sędzia: Wiesława Misterka – Kluska /PL/ Best in Show Puppy V2 sędzia: Anna Redlicka /PL/
5. Poznań 2016-10-30 międzynarodowa klasa szczeniąt; ocena: wybitnie obiecująca; Najlepsze Szczenię w Rasie sędzia: Jeff Luscott /GB/
6. Gdańsk oddz. Gdynia 2017-01-08 krajowa klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Iwona Przeworska /PL/ Best in Show Junior 1; Best of Group V2
7. Choceń oddz. Włocławek 2017-03-19 krajowa klasa młodzieży; ocena: doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Grzegorz Robak /PL/ Best of Group V4
8. Grudziądz 2017-04-29 krajowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOS sędzia: Katarzyna Firzdon /PL/
9. Łódź 2017-05-13 międzynarodowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior sędzia: Maija Heinila /NO/
10. Łódź 2017-05-14 klubowa pasterskich niepolskich klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior sędzia: Jeff Luscott /GB/ Best in Show Junior V2
11. Ustka 2017-05-20 krajowa klasa młodzieży; ocena doskonała; Zwycięzca Młodzieży; Najlepszy Junior; BOB sędzia: Jadwiga Nicewicz /PL/ Best of Junior V1; Best of Group V1; Best in Show V1
12. Kołobrzeg oddz. Koszalin 2017-06-25 klasa pośrednia; ocena doskonała; V2 sędzia M.Redlicki (PL)
13.Warszawa 8-9.07.2017 Międzynarodowa klasa pośrednia;V1,CWC,CACIB,BOS,Qualification for Crufts 2018 sędzia:
14.Chojnice 30-07-2017 Krajowa  klasa pośrednia;V1,CWC,BOB,BOG1,Best in Show 4 sędzia Pani Jadwiga Nicewicz(PL)
15.Światwa Wystawa Lipsk 10-11-2017 judge; klasa pośrednia;V 3/17
16,Nowy Dwór Mazowiecki 10-12-2017 Krajowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sedzia;A.Szutkiewicz (PL)
17,Gdańsk 07-01-2018 Krajowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sędzia;I.Przeworska (PL)
18.Brodnica 13-01-2017 Krajowa klasa;pośrednia;V1,CWC,NDSwR,BOB sędzia.Piotr Król (PL) UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI
19.Bydgoszcz-4-02-2018 Międzynarodowa klasa pośrednia;V1,CWC,NDSwR,CACIB,BOB,BOG Isędzia; (LV) Beata Petkevich
20.Warszawa- Międzynarodowaklasa championów;V1,CWC,CACIB,NDSwR,BOB,BOG 4sędzia ;Elzbieta Chwalibog (PL)
21,Łódź sędzia; Anatoli Zhuk (BY) klas championów; V1,CWC,CACIB,NDSwR,BOB
22.Chojnice 2018 sędzia; P.Król (PL)V1,CWC,,NDSwR,BOB,BOG 3
23.Wasilków 2018 Międzynarodowa sędzia; Jerzy Olszewski klasa championów;V1,CWC,NDSwR,CACIB,BOB
24,Włocławek 2018 sędzia; Iwona Przeworska (PL)Anna.Redlicka (PL) Mirosław Redlicki (PL)klasa championów;V1,CWC,NDSwR,BOB,BOG 1, Best in Show 4
25.Nadarzyn -Europejska Wystawa Psów Rasowych sędzia; Natalja Skalin (SE) klasa championów, V1, Zwycięzca Europy , CACIB, BOB,NDSwR, CWC
26,Międzynarodowa -Mołdawia- 02.11.2018 1 exc, CWC, CACIB, BOB and BOG 1 judge Rale Cekic
27,Międzynarodowa -Mołdawia- 03.11.2018  1 ex1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BEST IN SHOW!!! judge; Nina Kharatishvili
28,Międzynarodowa- Mołdawia -03.11.2018 ,1 exc, CAC, CACIB, BOB and BOG 1 Judge Татьяна Григоренко!!! And Judge Serghei Volinets BOG1
29,Krajowa-Mołdawia- 04.11.2018 ,1 exc, CAC, BOB,Best of de Best  Judge Svetlana KaplichnayaI
30.Międzynarodowa-Wilno-21.12.2018 ex1,CAC,CACIB,BOB judge;Sylvie Desserne (France)
31.Międzynarodowa-Wolno 22.12.2018 ex,CAC,Res.CACIB judge;SAIJA JUUTILAINEN (Finland)
32.Międzynarodowa-Wilno (LT) ex.CAC,CACIB,BOB judge;Hassi Assenmacher-Feyel (Germany)

DSC_4613

Odessa Princess Gold Magiczny Szkot FCI

ODESSA PRINCESS GOLD Magiczny Szkot FCI


Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

Najlepsze Szczenię / Best  Puppy x 1
 Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 3
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 2
Best in Show Junior: place 3
Best of Group: place 1, place 3, place 4
CWC / CAC x 11
R. CACIB x 2
CACIB x 2
BOB x 8
II najlepsza suka w Polsce w rankingu wystawowym w 2011 r.

Data ur.: 28.10.2009r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A-wolna 

Wystawy:

  1. międzynarodowa – Leszno ’10r.-klasa szczeniąt; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1; Najlepsze Szczenię w Rasie;
  2. krajowa – Włocławek ’10r.-klasa młodzieży; sędzia J. Niciewicz (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB;
  3. międzynarodowa – Wrocław ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł;
  4. krajowa – Miastko ’10r.-klasa młodzieży; sędzia A. Ziółkowska /PL/; ocena doskonała; lok. 1; Zw.Mł; NJ; BOB; Best Junior 3 lok.; Best Grup 2 lok 1.;
    UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU POLSKI!!!
  5. krajowa – Bydgoszcz; nocna ’11r.-klasa pośrednia; sędzia B.Klawińska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  6. Champion – Leszno ’11r.- sędzia (S); ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Dobre Miasto; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia J.Adamowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW;
  8. krajowa – Ustka; ’11r.-klasa pośrednia; sędzia A.Ziółkowska(PL); ocena doskonała; CWC; lok. 1; ZW; BOB;BOG3.
  9. międzynarodowa – Leszno ’11r.- sędzia E. Liljekvist-Borg(S); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
  10. międzynarodowa – Sopot ’11r.- sędzia Krystyna Szulc(PL); ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; ZW; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POSKI !!!
  11. krajowa-Toruń’11r.-sędzia M.Semik(PL); ocena doskonała:lok1;CWC;Zw;BOB;BOG4;
  12. krajowa-Miastko’11r.-sędzia J.Olszewski(PL);ocena doskonała:lok;1;CWC;Zw;BOB;
  13. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia Matias(Sł);ocena doskonała:lok 1;CWC;RES.CACIB.
  14. miedzynarodowa-Poznań’11r-sędzia A.Pulikowska-Klimondo(PL)ocena doskonała:lok;1 CWC:RES.CACIB
  15. krajowa-Bydgoszcz’12r-sędzia.S.Stępiński(Pl)ocena doskonała:lok;1,CWC, Zwycięzca,BOB;
    ukończenie Championatu POLSKI.
  16. krajowa-Bydgoszcz Noc’12r – sędzia K. Fiszdon(PL)ocena doskonała;lok1
  17. klubowa-Wiśniowa Góra’ sędzia OksanaVertinska (LV)ocena doskonała; lok 1CWC;Zwycięzca Klubu
  18. międzynarodowa-Kielce’13 sędzia I. Beradze(GEO)ocena doskonała;lok 4

DSC_4613

Latoya Dance Wir-Coll

LATOYA DANCE Wir-Coll 

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

Najlepsze Szczenię / Best  Puppy x 1
 Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 3
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 3
Best of Group: place 2,
CWC / CAC x 6
R. CACIB x 2
BOB x 2
Nominacja CRUFT 2010 r.

Data urodzenia: 29.03.2009r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A

Wystawy:

  1. klubowa – Łódź ’09r.- klasa baby; sędzia; ocena wybitnie obiecująca; lok. 1; Best Puppy;
  2. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia J.Prywiński (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży; Najlepszy Junior;
  3. krajowa – Bydgoszcz ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia A.Dominiak (PL); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży; Najlepszy Junior;
  4. międzynarodowa – Łódź ’10r.- klasa Młodzieży; sędzia; Brenda Banbury (GB); ocena doskonała; lok. 1; Zw. Młodzieży;
    ukończenie Młodzieżowego Championatu Pl., Nominacja CRUFT
  5. krajowa – Grudziądz ’10r.- klasa młodzieży; sędzia; ocena doskonała; lok. 2;
  6. krajowa – Olsztyn ’10r.- klasa pośrednia; sędzia I.Kocemba (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB; BOG 2;
  7. międzynarodowa – Warszawa ’10r.- klasa Pośrednia; sędzia; A.Kochan (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC; Res.CACIB
  8. krajowa – Gdynia ’10r.- klasa pośrednia; sędzia D.Paź (PL); ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  9. krajowa – Chojnice ’10r.- klasa pośrednia; sędzia A.Lubaszka (PL); ocena doskonała; lok. 1; NDSwR; CWC
  10. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa Pośrednia; sędzia; L. Nikitina (RUS); ocena doskonała; lok. 1; CWC; Res.CACIB
  11. krajowa – Gdynia ’11r.- klasa pośrednia; sędzia J.Olszewski (PL); ocena doskonała; lok. 1; NDSwR; CWC; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!

DSC_4613

Grace Wir-Coll

GRACE Wir-Coll

 

INTER CHAMPION
Champion Polski

Champion Litwy
Champion Serbii
Champion Bułgarii
Grand Champion Bułgarii

Najlepsze Szczenię / Best  Puppy  x 4
  Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 3
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 2
Best of Group: place 1 x 2
Best in Show: place 2
CWC / CAC x 26
R. CACIB x 5
CACIB x 7
BOS
BOB x 12
Najlepsza suka w Polsce w rankingu wystawowym w 2008 r. i  2009 r.

Najlepsza suka hodowlana  wystawy klubowej 2014 r.

Data urodzenia: 30.12.2006r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A

Wystawy:

  1. krajowa – Olsztyn ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia A.Kaźmierski; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  2. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia K.Fiszdon; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  3. krajowa- Chojnice ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia P.Król; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  4. międzynarodowa – Sopot ’07r.- klasa szczeniąt; sędzia Ety Goor /Izrael/; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2;
  5. krajowa – Toruń ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia J.Niciewicz; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  6. międzynarodowa – Poznań ’07r.- klasa młodzieży; sędzia N.Nekrosiene / Litwa /; ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Bydgoszcz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia M.Semik; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.;
  8. krajowa – Grudziądz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  9. krajowa – Inowrocław ’08r.-klasa pośrednia; sędzia I.Picheta; ocena doskonała; lok. 1;
  10. krajowa – Dobre Miasto ’08r.-klasa młodzieży; sędzia A.Dominiak; ocena doskonała; lok. 1;Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  11. międzynarodowa – Łódź ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 4;
  12. międzynarodowa – Leszno ’08r.- klasa młodzieży; sędzia ; ocena doskonała; lok. 2;
  13. międzynarodowa – Szczecin ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Anne Indergaard /NOR/; ocena doskonała; lok. 2;
  14. krajowa – Koszalin ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Kochan; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB;
  15. krajowa – Gdynia ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Pulikowska-Klimonda; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB; BOG1; BIS2;
  16. krajowa – Chojnice ’08r.-klasa pośrednia; sędzia P.Szemraj; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. międzynarodowa – Sopot ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Peter Rechanek /CZ/; ocena doskonała; lok. 2; Res.CACIB;
  18. krajowa – Toruń ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Tyburczyk; ocena doskonała; lok.2 ;
  19. międzynarodowa – Białystok ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gabriela Ridarcikova /SK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB; CACIB;
  20. krajowa – Słupsk ’08r.-klasa otwarta; sędzia Joanna Adamowska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  21. krajowa – Świerklaniec ’08r.-klasa pośrednia; sędzia Charlotte Hoier /DK/; ocena dostateczna; lok.4 ;
  22. krajowa – Chorzów ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Stella Clark /UK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  23. międzynarodowa – Poznań ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Jaromir Dostal /CZ/; ocena doskonała; lok.1; CWC;res.CACIB;
  24. międzynarodowa – Wilno ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gunnar Jensen /NOR/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  25. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’08r.- klasa pośrednia; sędzia /IRL/; ocena b.dobra;
  26. krajowa – Głogów ’09r.-klasa otwarta; sędzia Maciej Kozber; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  27. krajowa – Bydgoszcz ’09r.-klasa otwarta; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  28. championów – Leszno ’09r.- sędzia J.Niciewicz; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  29. międzynarodowa – Berlin ’09r.- sędzia / /; ocena b.dobra; lok.4;
  30. krajowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Radoslav Stoinov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  31. międzynarodowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Krasimir Todorov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE Grand CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  32. międzynarodowa – Zajecar ’09r.-klasa championów; sędzia Ljiljana Pavlović /Serbia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU SERBII !!!
  33. krajowa – Inowrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  34. krajowa – Dobre Miasto ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; NDSwR;
  35. międzynarodowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia R. Wagner/Luksemburg/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  36. międzynarodowa – Leszno ’09r.-klasa championów; sędzia Liudmila Nikitina/Rosja/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  37. krajowa – Słupsk ’09r.-klasa championów; sędzia Piotr Król; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  38. międzynarodowa – Szczecin ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Kochan; ocena doskonała; lok.1; CWC;
  39. krajowa – Gdynia ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Dominiak; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  40. krajowa – Chojnice ’09r.-klasa championów; sędzia Gellen Tibor /Węgry/; ocena;doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  41. międzynarodowa – Sopot ’09r.-klasa championów; sędzia Harsanyi Peter /Węgry/; ocena doskonała; lok.1; CACIB; NDSwR; BOB;
  42. klubowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  43. międzynarodowa – Wrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Claudio de Giuliani /Włochy/; ocena doskonała; lok.3;
  44. międzynarodowa – Wilno ’09r.- klasa championów; sędzia Barbara Larska; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  45. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’09r.- klasa championów; sędzia Marina Patrina /Rosja/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  46. międzynarodowa – Leszno ’10r.- klasa championów; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BoB, NDSwR
    UKOŃCZENIE INTERCHAMPIONATU !!!
  47. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa championów; sędzia Ludmiła Nikitina; ocena doskonała; lok.2;
  48. krajowa-Gdynia’14-klasa championów;sędzia M.Semik;ocena doskonała,CWC,NDSwR
    II miejsce w konkurencji para hodowlana ze swoim synem Winstonem 

DSC_4613

Arshia Magiczny Szkot FCI

Arshia Magiczny Szkot FCI

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

Najlepsze młodsze Szczenię / Best minor Puppy x 3
Best in Show młodsze szczenię / BIS Minior Puppy: place 2
Najlepsze Szczenię / Best  Puppy x 1
 Zwycięzca Młodzieży / Winner Junior x 4
 Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 3
Best of Group: place 1, place 2, place 3
CWC / CAC x 4
CACIB x 5
BOS x 1
BOB x 5
Zwycięzca Klubu / winner of the club 2016
Zwycięzca Polski / Polish winner 2016
Nominacja na Crufts 2017

ojciec: Inter Champion, World Junior Winner Winston Magiczny Szkot FCI
matka: Mł.Ch. Pl. Ch.Pl Latoya Dance Wir Coll

Data urodzenia: 21.02.2016r.

badania:
HD-A
MDR -/- (obciążony)
DM NN (zdrowy)
CEA +/- (nosiciel)
PRA NN (zdrowy)
HUU NN (zdrowy)

 

DSC_4613

Androma Xotic Ebony Queen

ANDROMA XOTIC EBONY QUEEN


Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski

 Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 3
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 3
BOS x 1
BOB x 1

Data urodzenia: 11.11.2015 r

 

Father: Ch. Blowing In The Wind Bill Of Kassiopea
Mother: JCh.Verona Nights von der Ischlerbahn

Badania:

MDR1 +/+
DM N/N by parentage,
CEA nosiciel (carrier)

Wystawy:

Krajowa Chojnice  2016 sędzia P. Król (PL).V1 Zw.Mł.NJw R
Międzynarodowa Sopot 2016 sędzia. B.Larska(PL)V1,ZwMł.NJwR,BOS
Krajowa Bydgoszcz 2017 sędzia.M. Redlicki (PL)V1,Zw.Mł.NJwR,BOB
UKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONATU