DSC_4613

Grace Wir-Coll

GRACE Wir-Coll

 

INTER CHAMPION
Champion Polski

Champion Litwy
Champion Serbii
Champion Bułgarii
Grand Champion Bułgarii

Najlepsze Szczenię / Best  Puppy  x 4
  Zwycięzca młodzieży / Junior Winner x 3
Najlepszy Junior w rasie / Best Junior of Breed x 2
Best of Group: place 1 x 2
Best in Show: place 2
CWC / CAC x 26
R. CACIB x 5
CACIB x 7
BOS
BOB x 12
Najlepsza suka w Polsce w rankingu wystawowym w 2008 r. i  2009 r.

Najlepsza suka hodowlana  wystawy klubowej 2014 r.

Data urodzenia: 30.12.2006r.
Maść: śniada
Badanie na dysplazję: HD-A

Wystawy:

  1. krajowa – Olsztyn ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia A.Kaźmierski; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  2. krajowa – Gdynia ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia K.Fiszdon; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  3. krajowa- Chojnice ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia P.Król; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  4. międzynarodowa – Sopot ’07r.- klasa szczeniąt; sędzia Ety Goor /Izrael/; ocena wybitnie obiecujący; lok. 2;
  5. krajowa – Toruń ’07r.-klasa szczeniąt; sędzia J.Niciewicz; ocena wibitnie obiecująca; lok. 1; NS;
  6. międzynarodowa – Poznań ’07r.- klasa młodzieży; sędzia N.Nekrosiene / Litwa /; ocena bardzo dobra;
  7. krajowa – Bydgoszcz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia M.Semik; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.;
  8. krajowa – Grudziądz ’08r.-klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 1; Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  9. krajowa – Inowrocław ’08r.-klasa pośrednia; sędzia I.Picheta; ocena doskonała; lok. 1;
  10. krajowa – Dobre Miasto ’08r.-klasa młodzieży; sędzia A.Dominiak; ocena doskonała; lok. 1;Zw. Mł.; Najlepszy Junior;
  11. międzynarodowa – Łódź ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Z.Jakubowski; ocena doskonała; lok. 4;
  12. międzynarodowa – Leszno ’08r.- klasa młodzieży; sędzia ; ocena doskonała; lok. 2;
  13. międzynarodowa – Szczecin ’08r.- klasa młodzieży; sędzia Anne Indergaard /NOR/; ocena doskonała; lok. 2;
  14. krajowa – Koszalin ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Kochan; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB;
  15. krajowa – Gdynia ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Pulikowska-Klimonda; ocena doskonała; lok. 1; CWC; NDSwR; BOB; BOG1; BIS2;
  16. krajowa – Chojnice ’08r.-klasa pośrednia; sędzia P.Szemraj; ocena doskonała; lok. 1; CWC;
  17. międzynarodowa – Sopot ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Peter Rechanek /CZ/; ocena doskonała; lok. 2; Res.CACIB;
  18. krajowa – Toruń ’08r.-klasa pośrednia; sędzia A.Tyburczyk; ocena doskonała; lok.2 ;
  19. międzynarodowa – Białystok ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gabriela Ridarcikova /SK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB; CACIB;
  20. krajowa – Słupsk ’08r.-klasa otwarta; sędzia Joanna Adamowska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  21. krajowa – Świerklaniec ’08r.-klasa pośrednia; sędzia Charlotte Hoier /DK/; ocena dostateczna; lok.4 ;
  22. krajowa – Chorzów ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Stella Clark /UK/; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR; BOB;
  23. międzynarodowa – Poznań ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Jaromir Dostal /CZ/; ocena doskonała; lok.1; CWC;res.CACIB;
  24. międzynarodowa – Wilno ’08r.- klasa pośrednia; sędzia Gunnar Jensen /NOR/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  25. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’08r.- klasa pośrednia; sędzia /IRL/; ocena b.dobra;
  26. krajowa – Głogów ’09r.-klasa otwarta; sędzia Maciej Kozber; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU POLSKI !!!
  27. krajowa – Bydgoszcz ’09r.-klasa otwarta; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  28. championów – Leszno ’09r.- sędzia J.Niciewicz; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  29. międzynarodowa – Berlin ’09r.- sędzia / /; ocena b.dobra; lok.4;
  30. krajowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Radoslav Stoinov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  31. międzynarodowa – Bansko ’09r.-klasa championów; sędzia Krasimir Todorov /Bułgaria/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB; BOG1;
    UKOŃCZENIE Grand CHAMPIONATU BUŁGARII !!!
  32. międzynarodowa – Zajecar ’09r.-klasa championów; sędzia Ljiljana Pavlović /Serbia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BOB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU SERBII !!!
  33. krajowa – Inowrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  34. krajowa – Dobre Miasto ’09r.-klasa championów; sędzia Beata Klawińska; ocena doskonała; lok.1; NDSwR;
  35. międzynarodowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia R. Wagner/Luksemburg/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  36. międzynarodowa – Leszno ’09r.-klasa championów; sędzia Liudmila Nikitina/Rosja/; ocena doskonała; lok.1; CWC; CACIB; NDSwR;
  37. krajowa – Słupsk ’09r.-klasa championów; sędzia Piotr Król; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  38. międzynarodowa – Szczecin ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Kochan; ocena doskonała; lok.1; CWC;
  39. krajowa – Gdynia ’09r.-klasa championów; sędzia Anna Dominiak; ocena doskonała; lok.1; NDSwR; BOB; CWC;
  40. krajowa – Chojnice ’09r.-klasa championów; sędzia Gellen Tibor /Węgry/; ocena;doskonała; lok.1; CWC; NDSwR;
  41. międzynarodowa – Sopot ’09r.-klasa championów; sędzia Harsanyi Peter /Węgry/; ocena doskonała; lok.1; CACIB; NDSwR; BOB;
  42. klubowa – Łódź ’09r.-klasa championów; sędzia; ocena doskonała; lok.2;
  43. międzynarodowa – Wrocław ’09r.-klasa championów; sędzia Claudio de Giuliani /Włochy/; ocena doskonała; lok.3;
  44. międzynarodowa – Wilno ’09r.- klasa championów; sędzia Barbara Larska; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
  45. międzynarodowa – Wilno /świąteczna/ ’09r.- klasa championów; sędzia Marina Patrina /Rosja/; ocena doskonała; lok.1; LT CAC; res.CACIB;
    UKOŃCZENIE CHAMPIONATU LITWY !!!
  46. międzynarodowa – Leszno ’10r.- klasa championów; sędzia Michael Drennan /Irlandia/; ocena doskonała; lok.1; CAC; CACIB; BoB, NDSwR
    UKOŃCZENIE INTERCHAMPIONATU !!!
  47. międzynarodowa – Sopot ’10r.- klasa championów; sędzia Ludmiła Nikitina; ocena doskonała; lok.2;
  48. krajowa-Gdynia’14-klasa championów;sędzia M.Semik;ocena doskonała,CWC,NDSwR
    II miejsce w konkurencji para hodowlana ze swoim synem Winstonem 

DSC_4613

2012 rok, miot U-

matka: Inch.Grace Wir Coll
Ojciec: MultiCh. Van-M Mercury The Biggest Star

6 czerwca 2012 r. urodziły się szczenięta: 3 suczki i 5 piesków o umaszczeniu śniadym i złotym: 

  1. Uran – pies
  2. Ursus – pies
  3. Ulisses – pies
  4. Uno – pies
  5. Unkas – pies
  6. Unga – suka
  7. Una Siena – suka
  8. Urmila – suka